Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.

          В перший день літа, в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей. 

Діти – це маленькі громадян – майбутнє нашої України. Дитинство – чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій.
       З метою формування в учнів відчуття неповторності та індивідуальності кожної дитини, піднесення особистості учня,  виховання взаємної підтримки та піклування,  толерантного відношення в учнівському колективі, створення психологічного комфорту та товариського мікроклімату в групах в Кам’янському ЦППРК 1 червня 2017 року з нагоди Дня захисту дітей були проведені виховні заходи: в бібліотеках центру бібліотекарями Квашиною Н.В. та Вірх Т.І. були оформлені книжкові виставки «Духовний храм людини: сім’я, родина, рід», класні керівники провели з учнями своїх груп виховні години «1 червня – Міжнародний день захисту дітей», вихователь Вірх Т.І. провела для учнів – мешканців гуртожитку інформаційну годину «Шпаргалка для батьків».
Класні керівники груп ПК-3/34, КО-3/6, ООКН-3/6, МТК-18 Давидов М.В., Баранник Р.П., Малишева Л.П., Драгун О.В. організували учнів своїх груп для участі в акції та флешмобі «Від серця до серця» до Дня захисту дітей, який і відбувся 1 червня 2017 року. Під час флешмобу наші учні вітали маленьких мешканців нашого міста та дарували їм різнокольорові повітряні кульки. Малюки були у захваті.
Протягом для учні нашого центру разом з класними керівниками та майстрами виробничого навчання приймали участь у різноманітних міських заходах до Міжнародного дня захисту дітей.
Прес-служба Кам’янського ЦППРК