Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.

        20 травня 2017 року в Кам’янському в рамках фестивалю здорового способу життя відбувся черговий загальноміський легкоатлетичний пробіг, присвячений пам’яті нашого земляка К.Р. Патер-Разумовського.

       З самого ранку до місця старту, на площу Калнишевського, почали сходитися люди, щоб пройти попередню реєстрацію і прийняти участь в пробігу.
      Паралельно на площі проходили показові виступи спортсменів клубу «FitCurves» і юних талантів академії футбольного клубу «Сталь».
      Першими свою дистанцію пробігли професійні спортсмени. Після цього було оголошено про початок масового кросу на дистанцію від 100 метрів до 3-х кілометрів для всіх бажаючих. За традицією старт заходу дав Кам'янської міський голова А. Білоусов.
      Кілька тисяч кам’янчан, дорослі і діти, бігли центральними вулицями нашого міста. Серед учасників пробігу були і представники Кам’янського ЦППРК. Разом з усіма три кілометри пробіг мер міста, депутати міськради, директора спортивних шкіл, керівники громадських організацій та багато інших. Кожен учасник викладався на повну силу. Городяни бігли крос з таким азартом і ентузіазмом, що навіть пустив дощ не став їм на заваді. 
      Перший у 2017 році фестиваль здорового способу життя об'єднав всіх городян в прагненні зробити рідне місто цікавим і спортивним.
Після того, як до фінішу прийшов останній учасник пробіжки, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців. Представниці учнівського самоврядування КЦППРК Греченко Віта, Іванова Альона, Козир Мирослава та Саударгас Олександра допомагали в її проведенні.
      Вручаючи грамоти та заохочувальні призи, міський голова Андрій Білоусов подякував усім гостям свята за участь і підкреслив, що, незважаючи на те, як розподілилися призові місця, переможцями є всі без винятку учасники цього масового загальноміського заходу і все місто в цілому.

Прес-служба Кам’янського ЦППРК