Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.

        Відповідно до плану роботи Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок з 17 по 19 травня 2017 року в санаторії «Курорт Орлівщина» проходив навчальний семінар для членів Молодіжної ради облпрофоб’єднання

        В роботі семінару прийняли участь 16 членів Молодіжної ради, які представляли обласні організації Всеукраїнських галузевих профспілок. Дніпропетровську обласну організацію Всеукраїнської профспілки працівників і підприємців торгівлі, громадського харчування та послуг представляла учениця Кам’янського ЦППРК Строчко Інна.
Організував та очолив проведення цього цікавого і важливого для навчання молодих профспілкових лідерів заходу Береза Олександр, який спрямовує свою діяльність на розвиток Молодіжної ради, активного залучення молоді до профспілкової роботи.
Головною темою для обговорення на семінарі була тема «Розвиток профспілок серед молоді». Кожен з учасників семінару розповів про роботу Молодіжної ради своєї організації. 
Перед молодими профспілковими лідерами виступили юристи з лекцією «Права людини на роботі». Вони відповіли на питання, які хвилюють нашу молодь.
Протягом трьох днів молоді представники профспілок прийняли участь в різноманітних тренінгах, ділових іграх.
Представниця нашої профспілкової організації Строчко Інна дала високу оцінку навчальному семінару, під час якого молоді профспілкові діячі не тільки отримали корисні знання та мали змогу поспілкуватися між собою, поділитися своїми враженнями, досвідом роботи, а й отримали позитивний заряд на подальшу роботу.

Прес-служба Кам’янського ЦППРК, Квашина Н.В.