Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

     З 15 травня по 19 травня у КЦППРК під керівництвом викладача англійської мови, керівника євро клубу «Євровибір» Кутепової Т.В. та викладача навчального курсу «Європейський вибір України» Федоренко Т.Г. був проведений тематичний тиждень, присвячений співпраці України з ЄС. 

       Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Знаковим  для українців є 2017 рік. В червні місяці ми отримаємо безвізовий режим з країнами Шенгенської зони. Це був дуже важкий шлях, часом трагічний.  Але попереду ще багато перетворень.
     Протягом тижня  було організовано тематичну виставку «Українська культура у контексті європейського та світового розвитку» в бібліотеці КЦППРК, класними керівниками проведено виховні години серед учнів 1-3 курсів: «Україна і безвізовий режим  - новий крок до зближення з країнами Шенгенської зони»,  інформаційні години «Європа у великому та малому, в історії та мріях», музичний вечір «Українська історія Євробачення».        Серед учнівської молоді центру  проведено анкетування  «Що означає бути     європейським громадянином?». Також учні груп ПРМ 3/9, ПК 3/34, МТК 19 приймали участь у виготовленні євро бюлетеня «Реформи європейського змісту в Україні». Для учнів і робітників центру було організовано зустріч з юристом Горлачовою С.В., яка надала інформацію про біометричний паспорт, порядок його отримання та розповіла про правила поведінки українців щодо перебування у країнах Шенгенської зони. Учні І курсу приймали участь у Святі вишиванки, що проводилось у міському музеї та інших міських заходах до  Дня Європи в Україні.
      Тиждень, присвячений святкуванню Дня Європи в Україні, викликав інтерес серед учнівської молоді та інженерно-педагогічного колективу.
Викладач англійської мови Кутепова Т.В.
Прес-служба Кам'янського ЦППРК