Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

        З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року.Відправною точкою на шляху до встановлення Дня Європи вважається Декларація Шумана

     9 травня 1950 року в Парижі міністр закордонних справ Франції Робер Шуман закликав Францію, Німеччину та інші європейські країни об’єднати їхні вугільну та сталеливарну галузі промисловості (основи нарощування військової техніки) та віддати їх в управління нової наднаціональної структури. Це стало «наріжним каменем Європейської федерації». Завдяки об’єднанню економічних зусиль і розподілу досягнутих результатів європейські країни уникнули накопичення військової могутності одна проти одної, що і забезпечило мир в Європі.
     Три з половиною десятиліття тому на Міланському саміті 1985 лідери ЄС вирішили увічнити день проголошення Декларації Шумана та постановили щорічно відзначати «День Європи».
     У День Європи жителі України відзначають день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту.
     Ми пишаємося тим, що Євробачення 2017 — 62-й пісенний конкурс проходить в Києві з 7 по 13 травня 2017 . Україна отримала право проводити цей конкурс завдяки перемозі української співачки Джамали в 2016-му у Стокгольмі з піснею «1944». В конкурсі приймають участь 43 країни.
    Тому саме 11 травня 2017 року на базі СЗШ №10 та університету ім. Альфреда Нобеля (м.Дніпро) відбувся міський семінар-практикум для керівників євро клубів навчальних закладів міста. Представником нашого закладу була керівник євро клубу «Євровибір», викладач англійської мови Кутепова Т.В.  На семінарі проводились різноманітні тренінги в ігровій формі, які керівники євро клубів можуть використовувати на чергових засіданнях гуртків з метою покращення знань про Європейський Союз. Засідання закінчилось флешмобом, присвяченим святкуванню Дня Європи.
 
Викладач англійської мови Кутепова Т.В.
Прес-служба Кам'янського ЦППРК