Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

        На початку травня ми відзначаємо знаменні свята – День пам’яті та примирення і День Перемоги. 

      Вже стало традицією в ці дні віддавати пошану тим, хто пройшов крізь горнило Другої світової війни – ветеранам, учасникам та дітям війни. Тому наші волонтери – учні і співробітники приготували квіти та подарунки і привітали цих славних людей.

        В Кам’янському ЦППРК працюють діти війни Булай Л.О., Якушин П.М., Фартушний В.В. Волонтери привітали їх та вручили подарунки.
Учні групи ПРМ-10 (майстер Суденкова Т.В.) відвідали учасника війни – колишню працівницю нашого навчального закладу Бистрову А.І. Вони привітали її зі святом та побажали міцного здоров’я та довголіття.
Учні групи ПРМ-3/9 разом з майстром Таран Л. привітали зі святами колишню працівницю – дитину війни Клюшник Н.Д. Вона настільки розчулилася, що колектив її не забуває, завжди вітає зі святами, тож, подзвонила адміністрації КЦППРК і висловила свою подяку за турботу.
Наші волонтери разом з заступником директора з НВР Хурдою М.С. відвідали учасника війни Дербас В.Г. яка зразу після визволення міста у 1943 році, п’ятнадцятирічною дівчинкою пішла працювати на ДМК де виготовляла снаряди, щоб наблизити світлий День Перемоги. 15 травня цій чудовій жінці виповниться 90 років. 
Вітаємо всіх з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги! Бажаємо мирного неба над головою!

Прес-служба Кам’янського ЦППРК