Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

      4 травня 2017 року колектив художньої самодіяльності Кам’янського ЦППРК прийняв участь у регіональному турі фестивалю художньої самодіяльності «Фестивальний дивограй профтехосвіти 2017»

        Цьогорічний фестиваль присвячений знаменній для нашого краю даті – 85-й річниці Дніпропетровщини.
Кам’янський ЦППРК представив на розсуд журі та глядачів наступну концертну програму: пісня з репертуару Т.Повалій «Рідна земля» у виконанні Андрощук Наталії та Слюсар Вікторії (керівник Байдуж О.М.), Вірш А. Іванова «Звідкіля ти, дівчино красива?» у виконанні Абдуманапова А. (керівник Квашина Н.В.), виступ театру мод «Натхнення» колекція «Барвисті візерунки» (керівник Вірх Т.І.), Український танок «Україна-вишиванка» у виконанні танцювального гурту «Зорецвіт» (керівник Байдуж О.М.) та Пісня В. Радченко «Люблю я Україну» у виконанні Андрощук Наталії та Слюсар Вікторії (керівник Байдуж О.М.)
Хочеться відзначити оригінальність всієї композиції. В ній, дотримуючись танцювальної лексики, наші учні продемонстрували виконавську та авторську майстерність. Через музичний і танцювальний матеріал, естетику костюмів і реквізиту вони показали що молоді Кам’янського ЦППРК небайдужа доля рідного краю, України. Наші учні – справжні патріоти. 

Прес-служба Кам’янського ЦППРК