Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 9 гостей.

         Кам’янський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів гостинно відчинив свої двері для проведення ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кондитер». До нашого центру прибули учні з училищ всієї Дніпропетровщини. Були майбутні  кондитери і з Дніпра, і з Кривого Рогу, і з Апостолова, і з Жовтих вод. Кожний з учасників виявив неабияку фантазію та майстерність, створюючи справжні шедеври кондитерського мистецтва. 

      Ми вчимо бути кращими завжди і всюди. Так, на цей раз учениця нашого центру Дірявка Анастасія показала найвищий рівень майстерності в кондитерському мистецтві.      
      Відкривали конкурс методисти НМЦ ПТО у Дніпропетровській області  Куницька І.В. і Гришаєва О.В. Серед почесних гостей, що були також запрошені на відкриття була в.о. директора міського центру зайнятості Орлова О.В. та начальник служби у справах дітей Заводського району Чернова Л.І.
      На конкурс були запрошені кваліфіковані члени журі: Волкова Н.І. – технолог ООО «ОМС» Україна, Гах А.В. – зав.виробництвом кондитерського цеху «Візит», Нестерова О.В. – зав.кондитерським цехом фабрики «Кулінарія», Слюсарева О.В. – ст..майстер Криворізького центру професійної освіти робітничих кадрів торгівлі та ресторанного сервісу, Чапала Е.Г. – майстер в/н ДЦПО.
      Конкурс складався з практичного та теоретичного турів, тому кожний з учасників мав змогу продемонструвати і свої навички, знання та вміння на різних етапах змагання.
      Наше училище представляла учениця ІІ курсу групи «Кухар, кондитер» Дірявка Анастасія (майстер в/н Косяшнікова Н.Ю.), яку готувала до конкурсу Школьна О.В.  Її робота «Весняна рапсодія» була визнана членами журі найкращою, і тому саме вона посіла І місце в цьому конкурсі. Крім того, був відмічений високий рівень дотримання санітарно – гігієнічних правил під час проведення практичного туру. Тепер Дірявку Анастасію чекають в м. Ровно, на ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу, де вона представлятиме Дніпропетровську область. Бажаємо успіхів , натхнення та перемоги!
Прес-служба Кам'янського ЦППРК