Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

         27 квітня 2017 року  на базі НМЦ ПТО у Дніпропетровській області відбувся Всеукраїнський відкритий вебінар для викладачів  української мови  і літератури та англійської мови «Підвищення якості освіти через оптимальне поєднання традиційних та інноваційних технологій і забезпечення сприятливих умов для успішного навчання в ПТНЗ».

        Досвідом ділилися педагоги професійно-технічних навчальних  закладів Дніпропетровської та Тернопільської областей. Серед учасників вебінару була викладач англійської мови КЦППРК Кутепова Т.В. Тема її виступу : «Використання хмарних технологій – ефективний спосіб урізноманітнення навчання англійської мови.
         Вона повідомляла, що сьогодні уявити життя без комп'ютера, Інтернету та IT технологій практично неможливо. Сучасні діти не уявляють своє життя без Інтернету з його соціальним спілкуванням та інформаційними ресурсами. Ми спостерігаємо, як росте покоління візуалів, для яких головним джерелом інформації є зоровий ряд. Все це пояснює необхідність використання нових світових інформаційних розробок в освітній діяльності. Однією з інновацій в освітньому процесі, використовуваному в сучасному світі, є хмарні сервіси. Як показує досвід розвинених зарубіжних країн, впровадження їх в навчальний процес є відмінним рішенням проблем комп'ютеризації освіти.
        Кутепова Т.В. розповідала про  використання хмарних технологій на уроках англійської мови з метою підвищення мотивації вивчення предмету і збагачення лексичного запасу учнів з професійним спрямуванням. Вона показала, як  створювати тести і презентації на хмарному сервісі  Google Drive,  а також  роботу над веб-квестом“Sundary beauty salon” (для групи перукарів, манікюрників).
Прес-служба Кам'янського ЦППРК