Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 8 гостей.

        На виконання Статті 4 Закону України «Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ» та згідно наказу Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації з 10 квітня по 10 травня 2017 року в нашій області проводиться регіональна акція «Зупини СНІД. Пройди тест на ВІЛ!».

        В рамках цієї акції 26 квітня 2017 року до Кам’янського ЦППРК завітали спеціалісти відділення пропаганди Міського медичного центру здоров’я та медицини і спорту  Місюра К.В. та Ісмаілова Ю.І., які сумісно з лікарем-інфекціоністом Рєзнік О.С з  кабінету «Довіра» ЦПМСД № 3 провели для учнів лекцію-презентацію з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу та формування здорового способу життя. 
По закінченні лекції всі бажаючі змогли пройти тестування на ВІЛ-інфекцію із дотриманням вимог конфіденційності, безкоштовності та добровільності.
Такі заходи дуже важливі в наш час, бо вони розширюють доступ населення до послуг тестування на ВІЛ, проводять інформування щодо профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу і сприяють формуванню здорового способу життя.

Прес-служба Кам’янського ЦППРК