Информация

Наші координати

Україна 322520
Дніпропетровська обл.,
м. Кам'янське
вул. Медична, 2
тел.(05692)3-32-65
тел/факс (05692)3-83-88
e-mail: ptu15D@yandex.ua


 


 

Пошта

Зараз на сайті

Зараз на сайті 3 користувача і 6 гостей.

Користувачі на сайті

  • editor
  • sonyaxx16
  • Enriquemup

        На виконання Статті 4 Закону України «Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ» та згідно наказу Департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської обласної державної адміністрації з 10 квітня по 10 травня 2017 року в нашій області проводиться регіональна акція «Зупини СНІД. Пройди тест на ВІЛ!».

        В рамках цієї акції 26 квітня 2017 року до Кам’янського ЦППРК завітали спеціалісти відділення пропаганди Міського медичного центру здоров’я та медицини і спорту  Місюра К.В. та Ісмаілова Ю.І., які сумісно з лікарем-інфекціоністом Рєзнік О.С з  кабінету «Довіра» ЦПМСД № 3 провели для учнів лекцію-презентацію з питань профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу та формування здорового способу життя. 
По закінченні лекції всі бажаючі змогли пройти тестування на ВІЛ-інфекцію із дотриманням вимог конфіденційності, безкоштовності та добровільності.
Такі заходи дуже важливі в наш час, бо вони розширюють доступ населення до послуг тестування на ВІЛ, проводять інформування щодо профілактики ВІЛ-інфекції/СНІДу і сприяють формуванню здорового способу життя.

Прес-служба Кам’янського ЦППРК