Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

        З 24 по 28 квітня 2017 року в Кам’янському ЦППРК проходив Тиждень з охорони праці з нагоди Всесвітнього дня охорони праці та Глобального тижня безпеки дорожнього руху. Серед заходів, які проводилися в рамках тижня, були різноманітні екскурсії, виставки, виховні години, конкурси «Краще робоче місце», «Кращий знавець правил з охорони праці», «Кращий знавець ПДР» та ін.

        Протягом тижня завідуючими кабінетами було проведено підготовку кабінетів, майстерень, лабораторій та інших приміщень до належного стану з охорони праці, оновлено оформлення відповідних куточків, стендів,  а в бібліотеках працівниками бібліотек «Куточків з безпеки життєдіяльності та  охорони праці».  
Викладач предмету «Охорона праці» Якушин П.М. разом з класними керівниками провів з учнями груп інформаційні години «28 квітня – Всесвітній день охорони праці», під час яких учні були проінформовані про забезпечення реалізації конституційних прав громадян на належні, здорові та безпечні умови праці, надання всебічної підтримки потерпілим на виробництві працівникам.
Велику зацікавленість проявили учні під час проведення екскурсії на підприємства де проводиться виробнича практика. Під час якої учні познайомилися з безпечними умовами праці та культурою виробництва.
Учнівським самоврядуванням було проведено конкурс стіннівок, плакатів, пам’яток та рефератів. Учні дуже сумлінно поставилися до виконання цього завдання. Тільки рефератів було підготовлено більше 50. Кращими виявилися матеріали представлені учнями 1 та 2 курсів.
Чорнобиль… 26 квітня 1986 року  назавжди залишиться в нашій пам’яті. Це біль і трагедія, це героїзм і самопожертва людей, які зупинили поширення радіації. 
Ми пам’ятаємо… Тому в нашому навчальному закладі проходили заходи з нагоди 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС.
25 квітня 2017 року в гуртожитку з учнями-мешканцями вихователь Козловська І.В. провела виховний захід до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії. Працівниками бібліотеки Квашиною Н.В. та Вірх Т.І. в бібліотеках Центру було оформлено виставки-пам’ять «Чорнобиль – біль душі людської» та «Біль і крик душі Чорнобиль», а в холах навчального закладу стенди «Ті, що пішли у вогонь».
       26 квітня 2017 року керівник гуртка Байдуж О.М. разом з учнями Куделіним Д., Кушнір А., Костяк К., Самохіною А., Козік М., Слюсар В. та за технічної підтримки викладача Давидова М.В. підготували та провели мітинг-реквієм до Дня пам’яті Чорнобильської трагедії, під час якого присутні згадали про події і наслідки Чорнобильської катастрофи, вшанували героїзм і самопожертву людей, які зупинили поширення радіації.
       Серед співробітників Кам’янського ЦППРК є люди, які безпосередньо приймали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, це Перетятько В.І. та Головін О.І.
       На нашому мітингу-реквіємі був присутнім начальник Кам’янського міського управління ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області підполковник служби цивільного захисту Ярема В.П., який від імені Всеукраїської асоціації ветеранів війни та служби цивільного захисту вручив Перетятько В.І. – ветерану пожежної охорони, який нині працює в нашому навчальному закладі інженером з охорони праці,  Почесну грамоту за самовіддане та бездоганне служіння українському народові, високий професіоналізм, героїзм та мужність, проявлені під час виконання урядового завдання з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, активну громадську діяльність, участь у національно-патріотичному, духовно-моральному, культурно-естетичному вихованні молоді, значний внесок у розвиток ветеранського руху.
Викладач Федоренко Т.Г. та класні керівники підготували та провели  з учнями груп виховну годину  «Чорнобиль… Трагедія… Пам’ять…». В бібліотеці Центру Квашиною Н.В. було проведено інформаційну годину «Найтрагічніші техногенні катастрофи», а в гуртожитку Вірх Т.І. – День жалоби. 
 
       Цього ж дня учні та педагогічні працівники нашого Центру були запрошені до 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини.
       Особливе захоплення викликало знайомство  зі співробітниками підрозділу ДСНС – справжніми чоловіками, які кожного дня  протистоять вогняній стихії і не бояться дивитися у вічі небезпеці. 
       Пожежні провели для учнів  і педагогічних працівників профілактичну лекцію на тему пожежної безпеки в побуті, навели приклади недотримання і порушення правил пожежної безпеки, які призводять  до пожеж і як наслідок – загибелі та каліцтва людей і знищення майна. Також учнів та педагогічних працівників познайомили з практичним застосуванням первинних засобів гасіння (вогнегасників) 
       Присутнім було продемонстровано спецтехніку та аварійно-рятувальне обладнання для ліквідації надзвичайних подій та пожеж: апарати на стислому повітрі, бойовий одяг, маски, каски, пожежні стволи, рукава, гідравлічний інструмент, пнемо подушку і т. п..
       Велика увага в нашому навчальному закладі  приділяється практичним відпрацюванням евакуації і тому на базі гуртожитку Кам’янського ЦППРК співробітники підрозділу ДСНС провели бойове розгортання двох чергових відділень і авто драбини. Вони продемонстрували гасіння пожежі за допомогою подачі генератора повітряно-механічної піни, а також роботу особового складу по евакуації постраждалого з шостого поверху будівлі за допомогою авто драбини  під час пожежі.
        Ми щиро вдячні співробітникам ДСНС за цікаву і пізнавальну зустріч.
28 квітня 2017 року – у Всесвітній день охорони праці, в нашому Центрі було організовано та проведено внутрішньо училищні виставки засобів індивідуального захисту, спецодягу, наочних посібників, засобів навчання та пропаганди з питань охорони праці. Класними керівниками з учнями груп було проведено різноманітні нетрадиційні заходи (КВК, брейн-ринги та ін.).
Під час проведення тижня учні та співробітники отримали багато корисної інформації.

Інженер з охорони праці Перетятько В.І., 
прес-служба Кам’янського ЦППРК