Информация

Наші координати

Україна 322520
Дніпропетровська обл.,
м. Кам'янське
вул. Медична, 2
тел.(05692)3-32-65
тел/факс (05692)3-83-88
e-mail: ptu15D@yandex.ua


 


 

Пошта

Зараз на сайті

Зараз на сайті 5 користувачів і 5 гостей.

Користувачі на сайті

  • krystalkf2
  • ArthurDef
  • Enriquemup
  • editor
  • YerlPhanm

     З 19 січня 2017 року у широкий прокат вийшла документальна стрічка приурочена річниці оборони Донецького аеропорту – «Воїни духу». Автори фільму Анна Мартиненко та Тетяна Кулаковська відзняли його на власні кошти. Картина озвучена музикою українських виконавців – Орестом Лютим та Katya Chilly Group. Хронометраж фільму 48 хвилин. Він не містить сцен насилля та жорстокості. 

        Фільм «Воїни духу» розказаний вустами воїнів, які вижили в епіцентрі бойових дій у новому терміналі ДАП, рятували побратимів, закривали очі загиблим братам, побували у катівні полону, повернулися і живуть серед нас. Саме від імені воїнів розкривається героїзм і трагедія подій останніх днів, що там відбувались. Для створення фільму було записано більше ніж 70 інтерв’ю із захисниками Донецького аеропорту. 
В нашому місті національна прем’єра документального фільму «Воїни духу» проходить 24-29 квітня 2017 року у кінотеатрі «Мир» за підтримки депутата міської ради Максима Беспальчука.
Тож, 24 квітня учні та педагогічні працівники Кам’янського ЦППРК на запрошення М.Беспальчука не тільки переглянули фільм, а й мали змогу поспілкуватися з одним із героїв – нашим земляком Ярцевим Олександром – старшим сержантом 93-ї бригади, який зараз проходить службу у батальйоні «Донбас».
«Воїни духу» – приклад, як залишатись незламними у найважчих доленосних ситуаціях. Після перегляду стрічки та спілкування з Олександром  жоден з присутніх у залі не залишився байдужим.
Фільм «Воїни духу» гідний уваги кожної людини, в серці якої живе любов до нашої країни та повага до її захисників!

Прес-служба Кам’янського ЦППРК