Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

         Ми живемо в чудовій країні, яка називається Україною. Це край із чарівною природою, своїми звичаями, традиціями, а також працьовитими, щедрими, гостинними людьми. А ще, ми маємо свої чарівні свята. 

Одним зі свят, яке відзначають в Україні на державному рівні є Великдень – Воскресіння Христове (Пасха). Це свято багате на обрядові і народні звичаї.
Учнівське самоврядування КЦППРК вирішило поринути у світ народних звичаїв, традицій та обрядів…
        В гуртожитку КЦППРК учні-мешканці зібралися у народознавчому музеї «Світлиця» на засідання гуртка «Вмілі рученята», під час якого керівник гуртка – вихователь Козловська І.В. познайомила наших юних чудотворців з оформленням Великодніх яєць з використанням  різноманітних технік, а їх існує безліч. Учні були у захваті!
На кожному поверсі гуртожитку представниками Ради гуртожитку були оформлені святкові пасхальні столи, в підготовку яких учні мешканці-гуртожитку вклали часточку своєї душі.
Напередодні Великодня в кімнаті духовності, яку обладнано в гуртожитку, зібралися учні.Під час спілкування вихователь нагадала учням про особливості святкування Пасхи та про те, що у цей великий день потрібно ділитися радістю з усіма, хто цього потребує.
У весняній радості ми зустрічали світле, красиве, щедре свято Великдень. Учні груп нашого центру підготували до цього свята писанки, крапанки, мальованки… 
Всі ці чудові мистецькі вироби дівчата, кружляючи у хороводі, розвісили на нашому весняному дереві у холі центру. Також в холі за всіма народними традиціями було оформлено святковий пасхальний стіл.
В нашому центрі вже стало доброю традицією вітати з світлим святом Великодня бійців, які беруть участь в антитерористичній операції на Сході України та дітей, які виховуються в Будинку малятка.
Наші волонтери не тільки принесли в дарунок малечі  свіжоспечені паски та інші необхідні для гігієни речі, а й погуляли та пограли з дітлахами. Маленькі мешканці Будинку малятка були дуже раді. Вони так потребують уваги та любові.
        Для воїнів, які зараз захищають спокій України на передовій, наш колектив не тільки підготував гарні смачні паски з логотипами нашого навчального закладу, а й зібрав інші так необхідні речі: чай, цукерки, цигарки та ін. Всі ці речі було передано керівнику групи кам’янських волонтерів «Лелека» Норохі Ю.І., який і передав наші подарунки бійцям.
        Щиро вітаємо всіх з Великоднем!
        Нехай це величне свято наповнить ваші серця світлими почуттями надії і любові, дарує щастя та добро. 
Бажаємо Вам радості, здоров’я, добробуту і благополуччя.
Христос Воскрес!
Прес-служба Кам’янського ЦППРК