Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

       На базі ДПТНЗ «Кам᾿янського центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів» із 27 березня по 07 квітня 2017 року успішно проведені курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання Донецької, Луганської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Запоріжської, Полтавської областей.

     Підвищення кваліфікації спрямоване на послідовне удосконалення професійних знань, умінь і навичок, формування фахової компетентності й майстерності педагогічних працівників.
     Щорічно на базі центру проводяться відкриті міжрегіональні курси підвищення кваліфікації, стажування та оволодіння новітніми технологіями майстрами виробничого навчання за спеціальностями ресторанного сервісу та торгівлі. За період з квітня2010р по квітень 2017 року курси пройшли 652особи.
     У центрі створена необхідна матеріально-технічна база: обладнані навчльно-практичний центр торгівлі та  навчальні кафе торгівельним, кухоним , барним посудом та інструментом, сучасними кухонними приладами від торгових марок «SAMSUNG», "SMEG", "BEKO", "NORD", "ZELMER", "VITEK", "KENWOOD", "CANDY".
Заняття на курсах проводяться на високому методичному рівні з використанням інформаційно-комунікативних технологій.
     У «Книзі відгуків та пропозицій» майстри виробничого навчання залишили слова подяки адміністрації, педагогічному колективу центру за бездоганну організацію, грамотне проведення курсів.
     Кожен слухач отримав корисну інформацію, практичний досвід і комплект методичних матеріалів. Усі задоволені роз’їхалися до своїх навчальних закладів, щоб передати досвід і знання, отримані в ДПТНЗ «Кам"янському центрі підготовки і перепідготовки робітничих кадрів ». 
Прес-служба Кам'янського ЦППРК