Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

      Цього року під час весняного призову 127 кам’янчанам випала честь виконати почесний обов’язок перед Батьківщиною – стати солдатами – справжніми захисниками України. 

     Тож,  3 квітня 2017 року в музеї історії міста Кам’янського відбулася урочиста подія – проводи юнаків на строкову службу до лав Збройних Сил України.

     Для учнівського самоврядування  Кам’янському ЦППРК вже стало доброю традицією приймати участь в такому знаменному для молоді нашого міста святі. 
     Перед початком заходу представниці учнівського самоврядування нашого навчального закладу Ульянкіна Галина, Мельничук Валерія та Худякова Діана у гарних українських костюмах вручали майбутнім захисникам України вітальні листівки та подарунки від імені місцевої влади та висловлювали теплі побажання.
     Під час заходу багато теплих слів та побажань почули на свою адресу призовники від представників міської влади, ветеранських організацій, служителів Української православної церкви. Представники ветеранських організацій та УПЦ підготували та вручили призовникам подарунки. Священнослужителі УПЦ  відслужили молебень.
     Подарунком для призовників стала і концертна програма, яку для них підготували  актори міського музично-драматичного театру та представники творчих колективів міста. 
Бажаємо майбутнім воїнам успіхів у службі та мирного неба!

Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК