Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.

 27 лютого 2017 року Дніпропетровська область відзначила свій ювілей – 85-ту річницю заснування

       Сьогодні наша область по праву є одним із провідних регіонів України, економічний розвиток якого значною мірою визначає загальну ситуацію в державі. Передусім – це потужна промисловість, високорозвинена транспортна й фінансова інфраструктури, вдале географічне положення, багаті природні ресурси та родючі землі. 
А ще – це земля, де жили і живуть сильні, неординарні люди, готові працювати ради процвітання нашої області, нашої України. Дніпропетровському регіону є чим пишатись. Це стосується і його історії, і сьогодення. 
Саме тут колись було п’ять з восьми Запорізьких Січей. Біля м. Покров (Орджонікідзе) знайшли один з найцінніших артефактів – Золоту Скіфську пектораль. А Петриківський розпис, давні секрети якого до сих пір зберігають і передають народні майстри, увійшов в перелік всесвітнього нематеріального культурного спадку ЮНЕСКО.
З нагоди визначної події та з метою формування у учнівської молоді почуття особистої відповідальності за долю рідного краю, активної життєвої позиції, яка сприятиме процвітанню Дніпропетровщини у майбутньому з 27 лютого по 5 березня 2017 року в Дніпродзержинському ЦППРК проходив тиждень, присвячений 85-річчю заснування Дніпропетровської області. 
В рамках тижня в нашому навчальному закладі проводилася низка заходів серед яких: перегляд документального фільму «Неповторна Дніпропетровщина» (викладач Малишева Л.П., майстер в/н Мурадян Ш.А.), творча зустріч «Гордість землі Дніпропетровської» з директором музею ДМК Нечаєвим Є.М. (заступник директора з НВР Хурда М.С., викладач Малишева Л.П., учнівське самоврядування), виховні години «Мій рідний край ні з чим не порівняти», «Ніхто не забутий, ніщо не забуте» (класні керівники), відкритий виховний захід, присвячений 85-й річниці Дніпропетровської області (викладач Малишева Л.П.), бесіда «Земля по обидва береги Дніпра» (вихователь Вірх Т.І.) та інші. 
В бібліотеках ДЦППРК оформлено книжкові виставки «Дніпропетровщина: з минулого в майбутнє» та «Свій край – як рай!» (працівники бібліотеки Квашина Н.В., Вірх Т.І.).
Ми пишаємось тим, що живемо на Дніпропетровщині. Бажаємо всім щастя, миру та злагоди, нових досягнень на благо Дніпропетровщини й усієї України.

Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК