Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

 20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні

       Щоб віддати належну шану учасникам Революції гідності та вшанувати пам’ять полеглих, в Дніпродзержинському ЦППРК день розпочався мітингом-реквіємом «Стоїть в скорботі мати – Україна,  біля могил своїх стоїтью...», який підготували та провели керівник гуртка Байдуж О.М., викладачі Малишева Л.П., Давидов М.В. та працівники бібліотеки Квашина Н.В. і Вірх Т.І. 
З вступним словом виступила заступник директора з НВР Хурда М.С. Викладач Малишева Л.П. нагадала присутнім про події кінця 2013 – початку 2014 року, коли під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної Сотні…
Пам’ять про загиблих вшанували Хвилиною мовчання. 
Під час проведення заходу також використовувалися відеоролики присвячені Героям Небесної Сотні.
Напередодні проведення заходу працівники бібліотеки Квашина Н.В. та Вірх Т.І. оформили в холі Центру експозицію «Небесній сотні, шана й молитви, за чисті душі, що злетіли в небо». Під час мітингу-реквієму Квашина Н.В. презентувала книгу «94 дні. Євромайдан очима ТСН», яка була представлена в експозиції і всі бажаючі могли з нею ознайомитися. 
Також протягом дня в навчальному закладі проводилися уроки пам’яті, перегляди фільмів, виховні години. 
Ми сьогодні в скорботі й з великою вдячністю згадуємо Героїв Небесної Сотні, які загинули за свою країну, за свій народ, для кого «справедливість», «гідність», «свобода», «Україна» були не просто словами, а змістом їхнього життя.

Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК