Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

    17 лютого весь світ відзначає День спонтанного прояву доброти. Це свято має досить нетривалу історію. Його поява пов’язана з ініціативою міжнародних благодійних організацій, які вирішили об’єднати під гаслами доброти всіх людей планети – незалежно від їх громадянства, віросповідання та національної приналежності.

       В Україні теж відзначають цей день. Суть свята полягає в безкорисливому і безмежному прояві доброти по відношенню до всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту людини – радість інших людей.
17 лютого волонтери Дніпродзержинського ЦППРК долучилися до міської акції «Час доброти» яку традиційно проводить в Кам’янському департамент з гуманітарних питань міської ради (сектор молоді) спільно з Молодіжною радою. 
Наші волонтери разом з Українською православною церквою зібрали одяг, взуття, іграшки, канцтовари (розмальовки, олівці, фарби, ручки, лінійки, зошити тощо), книжки та відвезли до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей міської ради, в якому перебуває 21 дитина віком від 3 до 18 років.
День спонтанного прояву доброти – це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного, хто її виявляє. 
Давайте постараємось проявляти добрі наміри не тільки 17 лютого, а й кожного дня у всіх своїх діях.

Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК