Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.

  Світ професій – складний та захоплюючий. Зорієнтуватись у ньому інколи дуже важко. Як же із тисяч професій обрати ту, яка приносила б найбільшу користь людям, країні? Як знайти заняття, що дало б змогу відчути себе потрібним, повноцінним і задоволеним власною роботою? Як уникнути помилок і розчарувань у майбутньому?

  Подібні питання, мабуть, виникають у кожної молодої людини. 

       Сьогодні ми живемо в країні, яка відкриває перед молоддю необмежені можливості для набуття будь-якої професії. А людина, у свою чергу, може звеличити будь-яку професію, освітлюючи її вогнем своєї творчості, свого дерзання та майстерності.
Здобуття освіти для сучасної молодої людини – одна з головних цілей у житті. І досягти її цілком реально якщо не помилитися з вибором майбутньої професії і вірно обрати навчальний заклад де її можна опанувати. 
Тому в Дніпродзержинському ЦППРК – сучасному професійно-технічному навчальному закладі, який здійснює підготовку кваліфікованих робітників за спеціальностями для галузей торгівлі, громадського харчування, легкої промисловості та побуту,  велику увагу приділяють профорієнтаційній роботі. Наш Центр тісно співпрацює з школами міста, центром зайнятості – беремо участь у різноманітних спільних проектах направлених на те, щоб людина могла визначитися з майбутньою професією та отримати якісну освіту. 
15 лютого 2017 року в Дніпродзержинському ЦППРК в рамках проекту міського центру зайнятості – профорієнтаційного КВЕСТу «Я – PROFI», участь в якому бере і наш навчальний заклад, проходив День відкритих дверей, мета якого – пропаганда серед учнів шкіл робітничих професій, яким навчають в нашому центрі. Проведення таких заходів вже стало традицією і тому в його підготовці та проведенні прийняли участь  всі підрозділи нашого навчального закладу.
Завітавши до нашого центру учні шкіл здійснили захопливу подорож у світ професій. Допомогли їм в цьому наші учні-екскурсоводи, які і супроводжували гостей під час цього профорієнтаційного КВЕСТу.
Відповідно до маршрутних листів наші гості відвідали різноманітні майстер-класи, які підготували наші майстри виробничого навчання разом  з учнями своїх груп. Під час проведення яких учні шкіл не тільки змогли познайомитись з різноманітними професійними хитрощами, а й спробувати щось зробити власноруч. А подивитись було на що.
На першому поверсі нашого навчального закладу: в учбовому кафе  майстер в/н Брага О.Ю. разом з учнями групи КО-4 провела майстер-клас «Складання серветок»; 
в лабораторії майстер в/н Школьна О,В. разом з учнями групи ПК-1 показали майстер-клас «Елементи оздоблення з шоколаду», а майстер в/н Перетятько Л.О. разом з учнями з групи ПК-54 – майстер-клас «Телятина у листковому тісті».
На другому поверсі: в кабінеті № 15 викладач Гук Т.В. та майстер в/н Крупій Л.М.  з учнями групи ПК-3/34 показали майстер-клас «Сервірування столу до свят»; 
в кабінеті № 17 викладач Умеренко О.В. та майстер в/н Гаркуша провели з учнями шкіл – гостями Центру вікторину «»Комп’ютерні технології в сфері обслуговування».
На третьому поверсі: в учбовому кабінеті № 18 на учнів очікували: майстер-клас «Цукрові квіти», який проводили майстер виробничого навчання Дащенко Н.М. разом з ученицею групи ПК-1 Пугач Дашею, яка виборола золоту медаль і перше місце у Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» та золоту медаль і перше місце у ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі «BESTCookFEST», які проходили 31 жовтня 2016 року у м.Київ.; майстер-клас «Елементи оформлення для тортів» - підготувала та провела з учнями групи ПК-53 майстер в/н Косяшнікова Н.Ю.;
в кабінеті № 21 майстер в/н Сабадаш Ю.А. та викладач Баранник Р.П. з учнями групи КО-3/6 показали майстер-клас «Карвінг»; 
в кабінеті № 22 майстер в/н Грінь А.В. з учнями з групи ПРМ-3/7 – майбутніми перукарями провели майстер-клас «Етностиль в плетенні кіс», а майстер в/н Литвинова І.М. з учнями групи ВМ-3 – майстер-клас «Моделювання барвів»;
в кабінеті № 23 майстер-клас «Виготовлення квітів для оформлення приміщень» показали майстри виробничого навчання Машаріпова Т.В. та Шевченко К.В.;
в кабінеті № 24 майстер в/н Єщенко Н.П. та Сокірка О.І. ознайомили учнів шкіл з роботою навчально-практичного центру торгівельного напрямку;
в кабінеті № 25 майстер-клас «Виготовлення орігамі» показали майстри виробничого навчання Шуляк К.М. та Мурадян Ш.А.
На четвертому поверсі в кабінеті   № 29 майстер в/н Страхова А.А. показала майстер-клас «Упаковка подарунка в техніці фурошикі».
Результатом проведення Дня відкритих дверей стало те, що було зламано стереотип, який склався серед учнів шкіл відносно професійно-технічних навчальних закладів.  Гості отримали цікаву і корисну інформацію, були вражені професійною майстерністю педагогічних працівників та учнів, що навчаються в Дніпродзержинському ЦППРК, сучасним оснащенням лабораторій, навчально-практичних центрів, комфортних учбових кабінетів.   
Запрошуємо всіх бажаючих на навчання до Дніпродзержинського центру підготовки і перепідготовки робітничих.
Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК