Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

        14 лютого закохані у всьому світі відзначають День Святого Валентина. День закоханих – свято сповнене приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей. Недарма його відзначають напередодні весни – пори року, коли почуття, прокидаючись разом із природою, стають ще сильнішими.

Для кожної людини цей день – особливий. Головне, щоб він був пронизаний щирістю почуттів і теплом люблячого серця.

        В Дніпродзержинському ЦППРК вже стало традицією проводити різноманітні заходи, присвячені Дню Святого Валентина. Тож і цього року учнівське самоврядування разом з керівником гуртка художньої самодіяльності Байдуж О.М. заздалегідь прикрасили хол центру та двері кабінетів власноруч виготовленими валентинками, повітряними кульками та цитатами про кохання. 
Учнівським самоврядуванням Центру був організований конкурс на кращу валентинку, виготовлену власними руками, стенд з якими виставлено в холі навчального закладу. Підсумки цього конкурсу будуть підведені в кінці тижня.
День Святого Валентина – це свято, без сумніву, вже набуло всеохоплюючого характеру і зайняло значне місце в нашій країні. І це не дивно, адже, як можна залишатися байдужими до такої ніжної і романтичної традиції – дарувати в цей день любов, теплоту, турботу і ласку всім людям.
Учнівська молодь Дніпродзержинського ЦППРК не залишилась осторонь цієї традиції і усі бажаючі проявили активність і з задоволенням залучились до акції «Подаруй валентинку». За давньою традицією, саме валентинки вважаються обов’язковими і невід’ємними атрибутами цього свята. Наші валентинки були різні за кольором, розміром, формою, але найважливіше – це зміст листівки – теплі і щирі слова кохання, які написані в ній.
Учні Центру із задоволення прийняли участь в акції, адже не кожного дня випадає можливість в такий спосіб подарувати позитивні емоції мешканцям рідного міста.
Акція пройшла на хвилі позитиву та великих вражень. Організатори акції: психолог ДЦППРК Палабугіна О.А., керівник гуртка Байдуж О.М., президент учнівського самоврядування Мельник Софія та заступник президента учнівського самоврядування Полякова Каріна.
Щиро, різнобарвно, з гарним настроєм родина Дніпродзержинського ЦППРК відзначила День Святого Валентина.
Вітаємо зі святом! Бажаємо всім всеперемагаючої любові, відчуття повноти та неповторності життя.

Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК