Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

      11 лютого 2017 року, за ініціативи Молодіжної ради міста та підтримки департаменту з гуманітарних питань міської ради,  на території центрального парку Кам’янського (Дніпродзержинська) пройшов міський патріотичний квест під гаслом: «Хто ми? - Козаки! Хто ми? - Запорожці! Ми українці - ми переможці!»

     Серед тих, хто незважаючи на погодні умови, взяв участь в патріотичному квесті були і представниці Дніпродзержинського ЦППРК.

   З привітальним словом до учасників звернувся чемпіон світу з плавання, президент місцевої федерації плавання Дмитро Краєвський.

   Організатори заходу розподілили молодь на 7 команд. На території парку були розміщені 8 станцій з цікавими завданнями: відгадати ребуси патріотичного спрямування, назвати відомих українських козаків, станцювати гопак, заспівати українську пісню, відгадати цікаві факти про козацтво і т.д. Через півгодини команди подолали всі завдання.

   Перемогу виборола команда «Вогники», до складу якої увійшли учениці нашого центру Спіріна Настя, Строчко Інна, Ульянкіна Галя, Кушнір Катя, Мельничук Лера та студентка медичного коледжу.

     Дівчата отримали диплом, а також, їх очікував приємний сюрприз, який підготував для переможців Дмитро Краєвський – квитки на відвідування плавального басейну "МіКомп".

     Вітаємо з перемогою!

Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК