Информация

Наші координати

Україна 322520
Дніпропетровська обл.,
м. Кам'янське
вул. Медична, 2
тел.(05692)3-32-65
тел/факс (05692)3-83-88
e-mail: ptu15D@yandex.ua


 


 

Пошта

Зараз на сайті

Зараз на сайті 3 користувача і 9 гостей.

Користувачі на сайті

  • editor
  • sonyaxx16
  • Enriquemup

    У Кам`янському проводивься конкурс на кращу новорічну іграшку серед учнівської та студентської молоді

   Традиційно напередодні новорічних та різдвяних свят у Кам`янському проводивься конкурс на кращу новорічну іграшку «Новорічне диво» серед учнівської та студентської молоді вищих та професійно-технічних навчальних закладів міста. Про це повідомили у департаменті з гуманітарних питань міської ради.
   Головною метою конкурсу є залучення  молоді до вивчення  традицій та фольклору українського народу; виховання любові до національної культури, збереження і примноження культурно-історичної спадщини; формування  у молоді високих духовних та моральних цінностей, а також збереження українських традицій з виготовлення та використання новорічно-різдвяної  іграшки; розвиток та популяризація обрядів святкування Дня Святого Миколая, Нового року та Різдва Христова.
Творчі роботи студентів нашого Центру представлені були на виставці у будівлі міської ради. Виставка тривалась до 10 січня 2017 року.
За результатами проведення конкурсу "Новорічне диво" творчий колектив ІІ корпусу нашого Центру був нагороджений допломом І ступеню.
Прес-служба Дніпродзержинського ДЦППРК