Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

   3 лютого на базі музею безперервної екологічної освіти, що знаходиться в СЗШ №19 за ініціативою департаменту освіти і науки міста Кам’янського відбулася дискусійна екологічна панель. Для участі в ній були запрошені екологічно активні учні ДЦППРК з викладачем Каменською А.О. та учні шкіл міста.

    Під час проведення заходу представники учбових закладів обмінювалися досвідом щодо питань екологічної освіти і екологічного виховання. Одним з напрямків впровадження екологічної свідомості учнів нашого центру є пошук інформації, підготовка різноманітних проектів і презентацій, в яких екологія тісно пов’язана з обраною професією. Так, серед учнів групи кухарів актуальними є такі питання, як генетично модифіковані організми, органічно чисті продукти, небезпечні харчові добавки. Продавці повинні володіти інформацією щодо маркування продуктів і пакувальних матеріалів, екологічної безпеки пакунків.
    Майбутні перукарі досліджують  негативний вплив хімічних речовин по догляду за волоссям не лише на організм людини, а і на навколишнє середовище.
    З огляду на це, на захід також були запрошені майстри виробничого навчання, які демонстрували свою майстерність, використовуючи при цьому саме екологічно небезпечні матеріали. Сабадаш Ю.А. показала майстер – клас з карвінгу – фігурне нарізання овочів. Грищенко І.І. розповіла присутнім про засоби по догляду за волоссям природного походження, які є екологічно небезпечними.  Страхова А.А. показала, що пакувальні матеріали  можуть бути не лише екологічно чистими а і багаторазового використання.
    Всі присутні уважно слухали один одного, і переймали кращій досвід для подальшого формування екологічної компетентності підростаючого покоління.
Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК