Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

     Все більше юнаків та дівчат усвідомлюють, професійно-технічна освіта – є гарантією початку вдалої професійної кар’єри і тому йдуть отримувати освіту до професійно-технічних навчальних закладів.

    Учениця групи ПК-1 Пугач Дар’я обрала професійно-технічну освіту, а саме ДПТНЗ « Дніпродзержинський центр підготовки  перепідготовки робітничих кадрів». Вона навчається на 4 курсі і опановує професію кухар-кондитер в якій досягла значних висот.
    Даша представляла наш навчальний заклад і виборола Золоту медаль і І місце у конкурсі  «WorldSkills Ukraine» та Золоту медаль і І місце у ІІ Міжнародному  кулінарному  фестивалі «BESTCookFEST».
    19 грудня 2016 року, в День Святого Миколая, до Дніпродзержинського ЦППРК завітали представники адміністрації Заводського району нашого міста Заступник голови адміністрації Заводського району міської ради Коваленко Владислав Валерійович та керівник служби у справах дітей Заводського району Чернова Любов Іванівна щоб привітати Пугач Дар’ю з перемогою. 
     Коваленко Владислав Валерійович та Чернова Любов Іванівна сказали багато теплих слів переможниці, яка достойно представила не тільки наш навчальний заклад, а й місто та район на Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності «WorldSkills Ukraine» та ІІ Міжнародному кулінарному фестивалі «BESTCookFEST - 2016»    та вручили чайний сервіз та набір солодощів. Представники районної адміністрації побажали нашій учениці успіхів у навчанні та професійній кар’єрі. 
Дар’я, так тримати!   
 
Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК