Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

      День Святого Миколая - свято, про яке знають і дорослі, і діти, коли збуваються чарівництва, коли всі починають вірити в казку, дарувати один одному радість і посмішки! Немає різниці, дитина ви чи доросла людина.Для всіх нас, це свято на яке ми дуже чекаємо.

     На передодні світлого свята, Дня Святого Миколая - 16  грудня в Дніпродзержинському ЦППРК відбулася благодійна акція «Подаруй щастя»!. 
     Метою акції є збір коштів на допомогу учасників АТО та різних  подарунків (різнокольорові олівці,альбоми та фарби для малювання, різні розмальовки, цукерки, святкове печиво та багато інших) для дітей переселенців.
      Колектив та волонтери нашого Центру прийняли активну участь в благодійній акції.
      У цей день кожен з батьків старається зробити так, щоб здійснилося найзаповітніше бажання, або хоч найменша мрія своєї дитини. Як же це чудово, коли у тебе є сім’я і є люди, які постійно про тебе турбуються. На превеликий жаль, не кожна дитина може розказати про хороше дитинство, увагу зі сторони батьків, а є такі, які навіть не уявляють, як це мати сім’ю, турботу і ласку.
      В нашому Центрі вже стало доброю традицією проводити акції «Подаруй дитині усмішку», «Я вірю в диво» та інші. Ці акції завжди із задоволенням підтримують учні всіх груп та співробітники.
      Тож цього року, 19 грудня - День Святого Миколая, наші майбутні кухарі разом з майстрами виробничого навчання випекли святкові солодощі. І з усім цим відправилися у гості до маленьких мешканців Будинку малятка.
     Маленькі непосиді були дуже раді. Особливе захоплення у них викликало те, що наші волонтери залишилися з ними пограти. Дітлахи не відходили від них ні на крок.
З днем Святого Миколая!
Хочеться побажати, щоб кожному Святий Миколай приніс той подарунок,
Який кожен з нас найбільше бажає.
Вірте у це свято, вірте у чудо.
Нехай в ваших серцях завжди горить вогник радості і щастя!
Гарного і веселого вам свята!!!

Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК