Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

    На базі Дніпродзержинського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів в тісній співпраці учнів та викладачів проведено Всеукраїнський тиждень права. Мета його проведення - підвищення  правових знань та правового виховання учнів, формування правової свідомості та правової культури молоді.

План проведення Всеукраїнського тижня права 
 
Розглянуто та затверджено на засіданні методичної комісії  01.12.16 р. 
 
     В рамках проведення цього тижня відбулися наступні заходи:
    05.12.16. викладач історії Малишева Л.  П. та  викладач правознавства Руденко О. П. разом з учнями навчального закладу провели  урок патріотизму  «Любіть Україну, як сонце любіть!». Адже патріотичне виховання є складовою частиною формування у учнів високої патріотичної свідомості, почуття любові до України, готовності до виконання громадянських і конституційних обов’язків.
   05 грудня 2016 р. в навчальному закладі  був проведений  Всеукраїнський урок «Права людини з нагоди проголошення «Загальної декларації прав людини». Учні навчального закладу  підготували презентації на теми: «Загальна декларація прав людини» та «Конвенція про права людини».
   06 грудня 2016 р. соціальний педагог Клюєва  Л. Ф. провела круглий стіл на тему: «Проблеми насилля в сімʼї та жорстокості неповнолітніх».
   Ефективним засобом боротьби проти негативних явищ є формування у підростаючого покоління високої культури, зокрема правової та психологічної,  тому 07.12.16 р. з учнями навчального закладу відбулась бесіда «Закон і ми» з представниками правоохоронних органів.
   Виходячи з конституційних положень молодь повинна чітко усвідомлювати як власні права і свободи,так і обов’язки перед суспільством. Для покращення знань 07.12.16 р. була проведена учнівська конференція під егідою: «Конституція України і правовий захист підлітків».
   Психолог  Палабугіна  О.А. з учнями групи ПРМ-10 провела тренінг «Виховуємо лідерські якості»
   07.12.2016 року бібліотекар Квашина Н.В. провела годину спілкування на тему: «Права дитини. Поняття гідності»
   08.12.2016 року о 12.00 відбулась обласна олімпіада  з правознавства за участю учениці групи КО-3/6 Дьоміної Анни та учениці групи ПРМ-3/9 Палій Наталії.
   Запорукою поглиблених  знань учнів в області права є вільний доступ та інформація про нову правову літературу, тому протягом тижня в бібліотеці презентувалися періодичні видання на дану тематику.                              
   09.12.16 р. був останній день проведення тижня права. В тісній, дружній атмосфері відбулась лекція – бесіда з учнями на тему : «Адміністративний проступок та адміністративна відповідальність неповнолітніх». 
Пресс-служба Дніпродзержинського ЦППРК