Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

    Наталія Павлівна очолювала училище більше 20 років, і в нашій пам’яті вона залишилась Людиною з великої літери. Це вона – мудрий викладач, для якого учитель - не професія, а покликання, це вона – гідний керівник, для якого справедливість – справа честі, це вона авторитет і зразок  для наслідування. 1 грудня Наталії Павлівні мало б виповнитися 80 років. Але…

   На вшанування пам’яті про Наталію Павлівну, групи кулінарного профілю щоденно на протязі тижня змагатимуться в конкурсі «Майстер - шеф», під час проведення якого будуть готувати і презентувати улюблені страви Наталії Павлівни.
   Сьогодні відбувся перший день конкурсу кулінарної майстерності. Між собою змагалися групи ПК – 54 (майстер в/н Перетятько Л.О.) та КО – 3/5 (майстер в/н Іванілова М.Ю.).
   Перша група готувала і урочисто подавала три різних видів вареників (з давніх давен це  символ молодого місяця і продовження роду). Інша група презентувала 3 різновиди сирників, які у всіх присутніх асоціювалися з дитинством і домашнім затишком, який до речі створювала і Наталія Павлівна в очолюваному нею колективі.
   Журі довго не сперечалося і визнало, що учасники обох команд продемонстрували достойний рівень своєї майстерності.
Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК