Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 3 гостя.

     Щороку в четверту суботу листопада в Україні відзначають національний пам’ятний день –День пам’яті жертв голодоморів. 24 країни світу офіційно визнали голодомор геноцидом українського народу. 

    З метою гідного вшанування пам’яті жертв геноциду Українського народу –  Голодомору 1932 – 1933 років в Україні, вчиненого тоталітарним репресивним сталінським режимом, а також голодоморів 1921 – 1922, 1946 – 1947 років в Україні» в Дніпродзержинському ЦППРК класними керівниками, майстрами виробничого навчання, працівниками бібліотеки та вихователями гуртожитку були проведені заходи.
    Класними керівниками з учнями груп була проведена інформаційна година «День пам’яті жертв голодоморів» та екскурсії до музею історії міста.
    Учні групи ООКН 3/6 Курчинська Анастасія і Сюсько Анастасія підготували презентацію «Голодомор 1932-1933 рр. – геноцид українського народу», яку презентували перед учнями І курсу 25 листопада 2016 року.
    Бібліотекар Вірх Т.І. підготувала літературні читання пам’яті жертв голодоморів. Допомагали їй в проведенні заходу учні групи ПРМ 3/9 Самохіна Аня та Ісмаїлова Аліна.
    Завідуюча бібліотекою Квашина Н.В. оформила в бібліотеці  виставку «Чорна сповідь моєї Вкраїни»
    Щороку кожної четвертої суботи листопада о 16.00 оголошують загальнонаціональну хвилину мовчання, після чого по всій Україні відбувається акція «Запали свічку». У цьому році 25 листопада усі небайдужі змогли о 16.00 вшанувати пам’ять загиблих хвилиною мовчання та прийняти участь в цій акції. 
    Мешканці гуртожитку Дніпродзержинського ЦППРК разом з вихователями, як і всі інші учні та працівники нашого навчального закладу, приєдналися до загальноукраїнської акції«Запали свічку», запаливши свічку у своєму вікні .
    28 листопада 2016 року викладач Малишева Л.П. підготувала і провела єдиний урок «З присвятою замордованим голодом…». Також було організовано перегляд документальних фільмів «Пам’яті жертв голодомору 1932-1933 рр.». Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання. 
   Ми пам’ятаємо…
Ми ніколи не забудемо…
Біль нашого народу назавжди у нашому серці…

Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК