Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 5 гостей.

     У 2016 році Україна відзначила 25-тиліття Незалежності України і Український інститут національної пам’яті назвав 2016 – Роком Державності – на честь низки історичних подій, які привели до проголошення, а потім відновлення Української Незалежності у ХХ столітті.

   Протягом 2016 року в Дніпродзержинському ЦППРК відзначається кожна ключова подія Року Державності та вшанування видатних осіб.
   Так 9 листопада 2016 року в нашому навчальному закладі відзначили  40-річчя заснування Української громадської групи сприяння виконання Гельсінських угод (Української гельсінської групи). Викладачем Малишевою Л.П. було проведено круглий стіл «Долі українських дисидентів радянської добі». Учні у своїх виступах розповіли про долі українських дисидентів – Л.Лук’яненка, А.Горської, В.Стуса, В.Чорновіла та ін. Переглянуто документальний фільм «Невідома Україна. Від дисидентства до незалежності».
    Викладачем Малишевою Л.П. проведено тиждень історії під загальноукраїнським гаслом «НЕЗАЛЕЖНІСТЬ. Від 1991-го – назавжди», мета якого поглибити знання учнів про ключові події ХХ століття, сприяти розвитку всіх видів інтелекту, як умови всебічного розвитку особистості її самореалізації та формувати активну громадянську позицію учнів і почуття патріотизму. З учнями І курсу з «Історії України» було проведено творчо-пошуковий урок «Робота з історичними джерелами – Універсалами Центральної Ради». Спільно з викладачем української мови  Цвях С.М.  проведено інтегрований урок з «Історії України» й «Української мови» «Диктант з коментуванням «Герої, що залишились з нами назавжди»».
    Протягом листопада в Дніпродзержинському ЦППРК проводилися заходи присвячені Дню Гідності та Свободи спрямовані на забезпечення гідного вшанування громадянської мужності учасників революційних подій у відстоюванні прав людини та європейського майбутнього України, їх відданості ідеалам свободи, справедливості та утвердження в нашій державі демократичних цінностей. 
    З метою військово-патріотичного виховання викладач «Захисту Вітчизни» Донченко В.С. провів з учнівською молоддю Центру цикл військових відео-уроків з надання першої медичної допомоги на полі бою «Ми переможемо!». Ці відеоматеріали виготовлено та поширено за підтримки народного депутата С.Березкіна, благодійного фонду «Добротвір», громадської організації «Спільна Дія».
   8 листопада 2016 року за ініціативи заступника директора з НВР Хурди М.С. в музеї історії міста відбулася презентація документального фільму «Лицарі неба», під час якої присутні – учні та педагогічні працівники, не тільки переглянули фільм, а й поспілкувалися зі сценаристом – волонтером Ауловою Оленою та бійцями АТО Айвазовим Євгенієм і Лазько Денисом.
   Також в нашому навчальному закладі з метою відзначення Дня Гідності і Свободи проводилися уроки мужності. В бібліотеках учнів познайомили з  виставками «Не зорі падають із неба, зірки ідуть у небеса» та хронографом історії «Хай буде вільна Україна, на всі віки, на всі часи».
    Ми – учнівська молодь Дніпродзержинського ЦППРК вважаємо, що заходи з національно-патріотичного виховання сприяють донесенню до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК