Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

     З 10.11 по 16.11.2016 року у нашому центрі пройшов тиждень толерантності, який  організувала та провела психолог Палабугіна О.А. з залученням  бібліотекаря Квашиної  Н.В. та членів учнівського самоврядування.  Розпочався тиждень доволі активно. 

    Учні мали змогу отримати відповіді на питання, що є толерантність. У холі учбового закладу були вивішені стіннівки присвячені темі толерантності. Психолог центру провела тренінгові заняття, та безліч цікавих інформативних лекцій на тему «Сприйняття різноманітності – основа толерантності».
    Також проводився конкурс: « Міс ( Містер) толерантність серед педагогічних працівників ДЦППРК», в якому приймали участь не лише учні та педагогічний колектив  нашого центру, але і всі працівники які в ньому працюють.
    По завершенню конкурсу були об’явлені імена  переможців. Серед працівників  центру, майже одноголосно, найтолерантнішою людиною було обрано директора ДЦППРК Донченко Ірину Леонідівну. Учні обрали найтолерантнішим працівником Руденко Олену Петрівну. Вітаємо переможців! 
Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК