Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 4 гостя.

        20 жовтня 2016 року на базі Дніпродзержинського ЦППРК відбулася робоча нарада з заступниками директорів з навчально-виховної роботи серед ПТНЗ області при департаменті освіти і науки облдержадміністрації про підсумки виховної роботи за 2015-2016 навчальний рік та завдання на 2016-2017 навчальний рік.

       Учасників робочої наради зустрічав підрозділ козачок «Берегиня», який сформовано на базі нашого навчального закладу. Перед початком заходу гості могли ознайомитися з виставками та презентаціями виховної роботи педагогічного колективу Дніпродзержинського ЦППРК. Також їм було запропоновано брейк-каву.
Програма наради була дуже насиченою.
       В нараді приймали участь: начальник управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Кравченко Л. А., головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти та ресурсного забезпечення ДОН Крамарчук О. О.,  старший інспектор управління превентивної діяльності ГУНП в Дніпропетровській області Чаплинський А. О., старший інспектор відділення патрульної поліції Дніпровського відділу поліції ГУНП в Дніпропетровській області Єфременкова Т. М., методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області Керницька Т. В., методист навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Дніпропетровській області Буравов С. С., директор комунального позашкільного навчального закладу «Дніпропетровський обласний дитячо-юнацький кіноцентр «Веснянка»» Дніпропетровської обласної ради Кучма О. І.
       Відкрила нараду начальник управління науки, вищої та професійно-технічної освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації Кравченко Л. А.
       На тему: «Підсумки виховної роботи за 2015-2016 навчальний рік та завдання на 2016-2017 навчальний рік серед ПТНЗ області» перед учасниками наради виступила головний спеціаліст відділу професійно-технічної освіти та ресурсного забезпечення ДОН Крамарчук О. О. 
В своєму виступі вона провела аналіз стану скоєних злочинів та суїцидів серед неповнолітніх учнів ПТНЗ за 2015 рік в порівняння з 2016 поточним роком та  про підсумки проведення  спільних  заходів  з  поліцією  м. Дніпра та Дніпропетровської області. 
       Крамарчук О. О. підвела підсумки роботи департаменту освіти і науки облдержадміністрації щодо: 
випускників 2016 року з числа дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, які стояли на квартирному обліку;  
оздоровчої кампанії 2016 року; 
проведення «Фестивального дивограю профтехосвіти серед ПТНЗ області» за 2016 рік; 
проведення серед учнів ПТНЗ області Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура»); 
проведення проектів спільно з Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).
       У виступі було визначено завдання на 2016-2017 навчальний рік.
       Актуальні проблеми організації навчально-виховної роботи у 2016-2017 навчальному році на сучасному етапі висвітлив у своєму виступі методист навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області Буравов С. С.
       На тему: «Із досвіду роботи ПТНЗ з формування соціально-активної особистості засобами учнівського самоврядування» виступила методист навчально-методичного центру ПТО у Дніпропетровській області Керницька Т. В. 
      Заступник директора з НВР Дніпродзержинського ЦППРК Хурда М.С. у своєму виступі висвітлила тему: «Модель навчально-виховної системи ДЦППРК в умовах сучасного ПТНЗ.
      По закінченні наради учасники мали змогу ознайомитись з матеріальною базою Дніпродзержинського ЦППРК: лабораторно-практичним центром торговельного профілю, кулінарною лабораторією НПЦ ресторанного сервісу, кабінетами інформатики, технології приготування їжі, організації виробництва підприємств харчування.
      У рамках виконання Меморандуму про взаєморозуміння і співпрацю, Проектом «Консультування з ВІЛ/СНІДу та підтримка інституцій» за фінансової підтримки Проекту «Соціальна ініціатива «Україна» GIZ в Україні у партнерстві з Міністерством освіти і науки України, департаментом освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації та Дніпропетровським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти було оголошено конкурс щодо відбору загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів для облаштування 30 тренінгових кабінетів. Серед переможців цього конкурсу визначено і Дніпродзержинський ЦППРК. І в нашому навчальному закладі вже повністю обладнано та встатковано тренінговий кабінет, який і презентувала учасникам наради психолог Дніпродзержинського ЦППРК Палабугіна О.А.
      В молодіжному гуртожитку Дніпродзержинського ЦППРК гості нашого навчального закладу могли оцінити умови, в яких проживають наші учні. Також вони познайомитись з бібліотекою, тренажерним залом, кімнатами самопідготовки, кабінетом психолога, оновленим етнографічним музеєм «Світлиця», кімнатою духовності, кімнатами для гурткової роботи та ін. 
      Майстри Дніпродзержинського ЦППРК продемонстрували учасникам наради майстер-класи з використанням новітніх технологій: «Оформлення фуршету», «Приготування коктейлів», «Візаж», «Упаковка подарунків фурошикі (японська техніка)».
      За той час, який було відведено на проведення робочої наради, учасники отримали безліч корисної інформації. 
А Дніпродзержинський ЦППРК ще раз продемонстрував, що це дійсно сучасний навчальний заклад – один з кращих в Дніпропетровській області.

Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК