Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 2 гостя.

       14 жовтня ми відзначаємо свято Покрови Пресвятої Богородиці – покровительки славного війська козацького та День захисника України.  Ці свята є справді всенародними. Адже наші сьогоднішні воїни – це дійсно справжні нащадки запорожців, це наша віра і приклад для нас, приклад мужності, хоробрості, величі духу, совісті, патріотизму.

        Напередодні Дня захисника України, в Дніпродзержинському ЦППРК пройшов тиждень «Вони захищають Україну», присвячений цьому славетному святу, під час якого було проведено низку заходів з патріотичного виховання учнівської молоді: представниці учнівського самоврядування прийняли участь в урочистому міському заході – проводах юнаків до лав Збройних Сил України, викладач Малишева Л.П. провела круглий стіл «Волонтер – мирний воїн», класні керівники з учнями груп інформаційні години «Історії героїв АТО: Ми боремося за українську землю», виховні години «В єдності наша сила». Працівниками бібліотеки Квашиною Н.В. та Вірх Т.І. оформлено виставку-реквієм «Герої, які не вмирають. Вони були, є та залишаються найкращими» та книжкову виставку «Вони захищали Україну». В гуртожитку з учнями-мешканцями  провели: вихователь Цигвінцева Н.Г. бесіду «З відданістю Україні в серці», а вихователь Байдуж О.М. конкурсну програму «Козацькі розваги». Також учні-мешканці гуртожитку разом з вихователем Цигвінцевою Н.Г. 14 жовтня поклали квіти до меморіалу загиблим в АТО.

     13 жовтня, напередодні свята, в нашому Центрі пройшов урок мужності «Я знаю вас, нащадки козаків, я вірю вам і низько б’ю чолом…», який підготували  бібліотекар Вірх Т.І. та викладач Донченко В.С. (при інформаційній підтримці зав. бібліотекою Квашиної Н.В. та технічній підтримці викладача Давидова М.В.). Активну участь у цьому заході прийняли учениці групи ПРМ-3/9 Мельник Софія, Самохіна Анна та Ісмаілова Аліна.

     Почесними гостями свята стали наші земляки – учасники АТО: Сиданченко олександр Миколайович та Пікуш Сергій Володимирович – бійці 93 бригади 2-го батальйону тактичної групи розвідки, Наполов Богдан Григорович – член громадської організації «Патріот-2015», отець Феодосій – капелан УДА роти «Чорний туман». Дуже приємно відзначити, що серед почесних гостей була і учениця Дніпродзержинського ЦППРК групи КО-4 Кушнір Катерина – парамедик, член військово-патріотичного клубу «Сокіл».

     Під час виступу наших гостей присутні змогли побачити фотографії з зони АТО та отримати відповіді на запитання: «Який випадок вас найбільше вразив під час перебування в АТО?», «В обороні яких населених пунктів ви брали участь?», «Які риси характеру допомагають перебороти труднощі?», «Кажуть, що вогонь війни вигартовує бойове братерство. Чи справді це так?» та інші.

      Учнівське самоврядування приготувало для наших мужніх захисників невеличкі подарунки, які були вручені під час заходу.

      Як і століття назад, на захист рідної землі стають сини і дочки України. Їх подвиг вже вписано у найвеличніші сторінки української історії. Але захист Батьківщини – це не тільки мужність, не тільки відданість, це ще й смерть.

      Присутні вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя, ввійшовши в безсмертя, хвилиною мовчання.

      Ми живемо в Україні, тому повинні знати і шанувати історію, традиції та культуру нашої держави. І в цей нелегкий час ми повинні бути справжніми патріотами, відстоювати єдність, суверенітет і незалежність України.

      В День захисника України щиро зичимо всім доброго здоров’я, щастя, родинного затишку, миру, натхнення і високих звершень на благо розквіту Великої Української Державності!

 
Прес-служба Дніпродзержинського ЦППРК