Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

      Сьогодні 14 жовтня Україна відзначає два славетних свята – День захистника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Ці свята нерозривно пов’язані між собою, адже Божа Матір – це заступниця і покровителька наших козаків.

      Протягом століть цей день пов'язаний із боротьбою за свободу українського народу. Ще в далекі часи волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. 

 
      Вся Україна пишається і завдячує своїм воїнам, які у трагічні часи стали на захист нашої Батьківщини. Ваша відвага, честь і слава подвигів віднині й навіки передаватимуться з покоління в покоління.
      Щиро дякуємо усім, хто боронить спокій України. Вічна слава воїнам, які віддали своє життя, захищаючи рідну Україну! Це втрата, яка завжди стискатиме серце, але ми пам’ятаємо задля чого вони здійснювали свій подвиг.

        В День захисника України щиро зичимо всім доброго здоров’я, щастя, родинного затишку, миру, натхнення і високих звершень на благо розквіту Великої Української Державності!
        Нехай Пресвята Богородиця захистить Україну та українців і подарує мир та спокій нашій землі!