Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (0569) 55-43-14;   

                   55-43-10

https://www.facebook.com/

       dptnzKCPPRK/

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

 

У рамках культурно-мистецької програми «На струнах Кобзаревої душі», учням Дніпродзержинського ЦППРК  9 березня о 12.00 вдалося побувати у Музеї історії м. Дніпродзержинська. 
 
Завдяки роботі заст. директора з ВР Хурди М.С., яка домовилась з працівниками музею та викладачу української мови і літератури Цвях С. М., бібліотекарю Вірх Т.І. та майстрам виробничого навчання Машаріповій Т.В., Іваніловій М.Ю. та Гаркуші Л.А., які організували похід до музею, учні першого курсу були присутні на Шевченківському святі «Свою Україну любіть».
З теплими привітаннями до присутніх звернувся заступник міського голови, говорив про творчу спадщину великого Кобзаря, сприяння розвитку творчої активності аматорських колективів, молодих обдарувань, підвищення художнього рівня їх виконавської майстерності, збагачення репертуару високохудожніми творами та виявлення нових мистецьких надбань міста в усіх жанрах аматорського мистецтва.
Із задоволенням всі присутні прослухали чудовий спів ансамблю профспілки «Дзержинка». Лунали такі славнозвісні пісні, як «Думи мої, думи мої», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Заповіт» та ін.
Переглянули як проникливо читав чудові вірші Тараса Шевченка народний артист Богдан Ступка: «…тепер іду я без дороги,
                                                 Без шляху битого... а ви!
                                                 Дивуєтесь, що спотикаюсь,
                                                 Що вас і долю проклинаю,
                                                 І плачу тяжко, і, як ви...
                                                 Душі убогої цураюсь,
                                                 Своєї грішної душі! 
Потім цитували поезію всі охочі з залу, активно взяли участь і наші учні: Шпортко Вікторія, Мачула Владислав, Буштрюк Карина – приємно вразили своїх майстрів виробничого навчання, присутніх на святі.
На завершення концерту виступив ансамбль бандуристів «Оксамит» Дніпродзержинського музичного коледжу. Дівчата грали та співали неперевершено, їх голоси та гра зачарували всіх присутніх у залі. Наші учні знімали відео та захоплено фотографували красунь-артисток. Оплески лунали довго… З великою вдячністю та задоволенням концерт був сприйнятий вщент переповненою залою. 
Не кожного дня ми отримуємо задоволення від мистецтва, та кожного дня згадуємо безсмертне ім’я великого українського поета і художника Т. Г. Шевченка відоме скрізь як ім’я людини, що віддала своє життя боротьбі за свободу українського народу.