Информация

Наші координати

Україна, 51900

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел. (067)7460858;

 тел.55-49-02

 

QR код навчального закладу

   

  Ми  у Facebook  

 

 

         

 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 0 гостей.
warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/ptnzdcpp/domains/ptnz-dcpprk.dp.ua/public_html/includes/menu.inc on line 1012.

Його організувала та провела соціальний педагог Клюєва Л.Ф., допомагали їй заступник директора з НВР Хурда М.С., фельдшер Булай Л.О., завідуюча бібліотекою Квашина Н.В., а також наше учнівське самоврядування та благодійна організація «Новий час».

Розпочався наш тиждень з «Райдуги настрою», метою якої була діагностика соціально-психологічного клімату в нашому колективі. Це було дуже цікаво! Кожен зміг не тільки прикрасити нашу райдугу, а й дізнатися щось нове про себе.

В бібліотеці нашого Центру було оформлено виставку «Доторкнись до світу психології», завдяки якій кожен бажаючий міг познайомитися з цікавою інформацією про «науку психологію».

Соціальний педагог Клюєва Л.Ф. та представники благодійної організації «Новий час» відповіли на питання, що хвилюють наших учнів і з якими вони звернулися до скриньки довіри «Хвилюючі питання». Вважаємо, що така форма роботи допомагає підліткам у вирішенні їхніх життєвих проблем, сприяє виробленню вміння приймати правильні рішення у складних ситуаціях.

Дуже корисним виявився тренінг «Здоров’я – цінність нашого життя», метою якого було формувати у підлітків прагнення займати активну життєву позицію, сприяти визначенню власних духовних цінностей та орієнтації на здоровий спосіб життя.

Результатом бесіди «Психологія настрою», яка мала на меті зниження в підлітків рівня тривожності до стану норми з контролем результату й закріпленням позитивного ефекту, стала стіннівка «Відчуття очима підлітків».

За допомогою інтерактивної гри «Профілактика конфліктної поведінки» підлітки змогли відчути почуття та емоції конфліктуючих сторін, а завдяки тесту на тип темпераменту по колу Айзенка визначити загальний рівень здібностей до активності, енергії, ритму життя та їх емоційність.

Круглий стіл «Головні риси лідера» допоміг сформувати уявлення про лідерство, як визначити лідерів групи та згуртувати колектив групи. 
А психологічне кіно стало кроком до формування психосоціальної компетентності у учнів.

Проведення таких заходів як тиждень психології дуже позитивно впливає на соціально-психологічний клімат у навчальному закладі та допомагає учням в наш нелегкий час.

Прес-служба ДЦППРК