Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

 В ДПТНЗ «Дніпродзержинський ЦППРК» вже стало доброю традицією напередодні захисту дипломів говорити своїм випускникам добрі напутні слова. Цього року ми посвятили наших випускників в робітники на урочистій лінійці «В добру путь молоді спеціалісти (Випускник-2014)». 

Випускники-2014 – це не тільки спеціалісти, яких виховали та вивчили в нашому навчальному закладі, це, перш за все, патріоти та майбутнє нашої єдиної країни – України. І кожну урочисту лінійку в нашому Центрі ми розпочинаємо Гімном України. Цього року випускники прийшли не тільки святково вбраними, але й принесли повітряні кульки жовтого та синього кольорів – кольорів прапора нашої незалежної держави. І під урочисті звуки Гімну нашої країни ми відчули подвійну гордість за те, що ми випускаємо не тільки 134 спеціаліста (з них 21 випускник отримує червоний диплом), з нашого навчального закладу у доросле життя вирушає 134 справжніх патріотів нашої країни. 

Присутні хвилиною мовчання вшанували героїв, що загинули за наше майбутнє, за нашу єдину Україну, а також щиро висловили свою підтримку мужнім захисникам нашої Вітчизни.

З напутнім словом перед випускниками виступили заступники директора Торговицька Е.М. та Хурда М.С., старші майстри Буян А.В. та Карпенко Л.М., майстри виробничого навчання Герасимова Л.А., Ліповенко Е.Є., Крупій Л.М., Страхова А.А. та класні керівники випускних груп Онуфрієва Л.Г., Малишева Л.П., Умеренко О.В., Пилипець В.І.

За відмінне навчання, активну участь в житті центру та свідоме ставлення до виконання доручень випускників Безрукаву Г. (КРЗ-3/23), Хоменко О. (КРЗ-3/23), Висоцького Є. (КО-3/1), Матвійця А. (КО-3/1), Галичия Д. (КО-3/1), Лініченка Д. (КО-3/1), Дем’янчук К. (КО-3/1), Дем’янчук Ю. (КО-3/1), Шенфельд Е. (ООКН-3/1), Ружицьку К. (ООКН-3/1), Миргородську І. (ООКН-3/1), Шевченко Н. (ПК-3/29), Бойчука Д. (ПК-3/29), Кобець М. (ПК-3/29), Журбу Г. (ПК-3/29), Сімяник А. (ПК-3/29), Руденко А. (ООКН 3/1), Савченко Н. (ООКН 3/1) ), Нгуєн Л. (КО-3/1), Збаранську Н. (КРЗ-3/23), Сорокіну І. (КРЗ-3/23), Кота В. (КО-3/1) нагородили грамотами та подарунками.

Відзначимо, що Кобець Микола (ПК 3/29) виборов ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів ПТНЗ з професії «Кухар» та нагороджений дипломом ІІ ступеня, а Руденко А. та Савченко Н. (ООКН 3/1) – призери обласного конкурсу творчих робіт з інформаційних технологій серед учнівської молоді ПТНЗ.

За сумлінне виконання батьківських обов’язків у вихованні майбутнього громадянина України та формуванні активної життєвої позиції були відзначені подяками батьки учнів ДЦППРК: Кобець М. (ПК-3/29),Миргородської І. (ООКН-3/10, Матвійця А. (КО-3/1), Галичия Д. (КО-3/1), Лініченка Д. (КО-3/1), Кота В. (КО-3/1), Дем’янчук К. (КО-3/1), Дем’янчук Ю. (КО-3/1).

Путівку у життя – «Трудову книжку» з першим записом отримали наші випускники-сироти та позбавлені батьківського піклування для яких наш навчальний заклад на час навчання став рідною домівкою. Тож на згадку про наш навчальний заклад вони отримали подарунки.

Ми впевнені в наших випускниках – справжніх фахівцях своєї справи, бо під час навчання в ДЦППРК вони пройшли виробничу практику на підприємствах не тільки нашого міста та за його межами. Наші учні відпрацьовували свої навички на таких підприємствах: кондитерські цехи «Візит» та «Дніпровські ласощі», кафе «Бруклін», «Прометей» «Золушка», «Ласощі», їдальні міських шкіл: гімназія № 39, СШ 3 22, СШ № 8, школа № 1 КР «Верхівцевський НВК», ДОЗ «Весна» с. Новопетрівка Запорізької області Бердянського району.

Ми пишаємося нашими випускниками! Вони отримали престижні професії, які дуже необхідні для процвітання нашої незалежної, єдиної України!