Информация

Наші координати

Україна 322520

Дніпропетровська обл.,

м. Кам'янське

вул. Медична, 2

тел.(05692)55-06-45

https://www.facebook.com/

dptnzKCPPRK/

 

         


 

Пошта

Вхід до
пошти

dptnz_kcpprk@ukr.net

 

Зараз на сайті

Зараз на сайті 0 користувачів і 1 гість.

В перший день літа у багатьох країнах відзначається Міжнародний день захисту дітей, а для школярів – розпочинаються літні канікули.

Ми з задоволенням вітаємо всіх з цим святом, бо діти – це майбутнє нашої незалежної держави. Цього дня у Міському парку міста Дніпродзержинськ відбулося велике свято солодощів для дітлахів. Напередодні цього свята найкращим учням нашого міста було вручено стипендії міського голови. Серед найкращих була і учениця нашого Центру Величай Катерина.

Учні ДЦППРК – майбутні перукарі, на чолі зі своїми майстрами виробничого навчання зробили маленьким моделям чудові зачіски. Наші юні майстрині плели гарні кіски усім бажаючим дітлахам, які на той час гуляли в парку. 

Майбутні офіціанти, на чолі з майстрами виробничого навчання прийняли участь в обслуговуванні дітей. Вони, також, пригощали присутніх фондю з шоколадних фонтанів.

Керівник гуртка «Мир творчості» провела майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки. 

Свято дитинства в нашому місті вдалося на славу! У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов’язків. Впевнені, що об’єднавши зусилля, ми зробимо все, аби захистити наших дітей, уберегти їх від гіркоти розчарувань і зневіри.

Закликаємо усіх щодня зігрівати теплом і любов’ю кожне дитяче серце, об’єднувати зусилля заради майбутнього!